Чинна чемпіонка: Анжелік Кербер (Німеччина)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд

Анетт Контавейт (Естонія) – Моніка Пуиг (Пуерто-Ріко, LL) 2:6, 7:5, 6:1
Еліс Мертенс (Бельгія, 10) – Катержіна Синякова (Чехія, Q) 7:6(4), 2:6, 6:2

Ешлі Барті (Австралія) – Сімона Халеп (Румунія, 1) 6:4, 6:4
Еліс Мертенс (Бельгія, 10) – Анетт Контавейт (Естонія) – 6:3, 6:1
Юлія Путінцева (Казахстан, Q) – Слоан Стівенс (США, 4) 3:6, 7:6(4), 6:0
Олександра Саснович (Білорусь, Q) – Прісцилла Хон (Австралія, Q) 0:6, 6:3, 6:3
Тимеа Бачински (Швейцарія, SR) – Саманта Стосур (Австралія, WC) 5:7, 6:4, 6:3
Петра Квітова (Чехія, 5) – Се Шувэй (Тайвань) 7:6(2), 6:2

Еліс Мертенс вдруге поспіль обіграла Анетт Контавейт: в кінці минулого сезону бельгійка здобула перемогу на Підсумковому турнірі в Чжухаї. Завтра Мертенс проведе першу зустріч з Барті.

Юлія Путінцева, поступаючись у другому сеті з рахунком 3:5, здобула другу перемогу над суперницею з Топ-5. Вперше казахстанке це вдалося в 2017 році на Прем’єрі” в Санкт-Петербурзі, де вона обіграла Домініку Цибулкову.

Олександра Саснович виграла четвертий матч поспіль у Сіднеї. Далі білоруска зіграє проти Тімеі Бачински, з якою двічі зустрічалася в Кубку Федерації: в 2012 році зазнала поразки, а в 2017 – святкувала перемогу.

Петра Квітова здобула третю перемогу над Се Шувэй і в четвертий раз вийшла в чвертьфінал турніру в Сіднеї. У 2012 і 2014 роках чешка ставала тут півфіналісткою, а в 2015 – виграла титул. Завтра Квітова зустрінеться з діючою чемпіонкою турніру Анжелік Кербер, якій програла половину з дванадцяти матчів.