ATP Challenger Tour. Гуркач перемагає в Австралії, Гранольєрс бере титул у В’єтнамі

Результати турнірів серії ATP Challenger Tour, які завершилися минулого ігрового тижня в Канберрі, Коламбусі і Дананге

EAST HOTEL CANBERRA CHALLENGER (Канберра, Австралія. Хард) – $54,160 +H
Основна сітка

Фінал
[2] Х. Гуркач (Польща, 87)[4] В. Івашко (Білорусь, 92) 6-4 4-6 6-2

• 21-річний Юбер Гуркач виграв третій челленджер у кар’єрі та вперше переміг на відкритому харді. Раніше польський тенісист вигравав челенджери на грунті і на харді в залі. По ходу турніру Гуркач здобув п’ять перемог і програв лише один сет. У півфіналі і фіналі поляк обіграв тенісистів з топ-100 (Веселі, Івашка). В Канберрі Хуберт заробив $7,200 призових і 80 рейтингових очок. Нову ігрову тиждень він почне на рекордному для себе 76-му місці в рейтингу АТР (+12);

• Парний турнір в Канберрі виграли бразилець Марсело Демолинер і француз Хуго Нік, які були посіяні під третім номером.

January Columbus Challenger (Коламбус, США. Хард) – $54,160 +H

Фінал
    [WC] Д. Вульф (США, 366) – [WC] М. Торпегаард (Данія, 330) 6-7(4) 6-3 6-4

• 20-річний Джеффрі Вульф вперше переміг на ATP Challenger. Американець не входив до цього матчу в топ-300, отримав wild-card в основу і здобув по ходу турніру шість перемог, програвши лише два сети. У третьому колі Вульф всуху разромил другого сіяного Фелиппа Пеливо з Канади. Перемога в Коламбусі приносить американському тенісистові $7,200 призових і 80 рейтингових очок, завдяки яким він піднімається на рекордне для себе 290-е місце в рейтингу АТР (+76);
  • Парний титул у Коламбусі виграли американець Максима Кресси і португалець Бернардо Сараіва, що потрапили в основну сітку за квотою ITF;

Vietnam Tennis Open Danang City 2019 (Дананг, В’єтнам. Хард) – $54,160 +H

Фінал
    [1] М. Гранольєрс (Іспанія, 110)[2] М. Віола (Італія, 289) 6-2 6-0

• 32-річний Марсель Гранольєрс виграв сьомий челленджер у кар’єрі. Іспанець програв по ходу турніру два сети, а в півфіналі і фіналі віддав всього два гейми (його суперник по півфіналу знявся при рахунку 0-3). Титул в Дананге приносить Гранольерсу $7,200 призових і 80 рейтингових очок. В оновленому рейтингу він посідає 108-ю позицію (+2);