Australian Open. Вільямс і Плишкова стартують з перемог, Бачински обіграла десята ракетка світу

У Мельбурні тривають матчі першого кола у жіночій сітці турніру

Australian Open Grand Slam
Мельбурн, Австралія • 14-26 січня • хард • A$22,624,000
Чинна чемпіонка: Каролін Возняцкі (Данія)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд

Перше коло

Ежені Бушар (Канада) – Пен Шуай (Китай, WC) 6:2, 6:1
Серена Вільямс (США, 16) – Тетяна Марія (Німеччина) 6:0, 6:2
Тимеа Бачински (Швейцарія, SR) – Дар’я Касаткіна (Росія, 10) 6:3, 6:0
Йоханна Конта (Великобританія) – Айла Томлянович (Австралія) 7:6(4), 2:6, 7:6(7)
Еліс Мертенс (Бельгія, 12) – Анна-Кароліна Шмидлова (Словаччина) 6:2, 7:5
Анастасія Потапова (Росія) – Поліна Парментьє (Франція) 6:4, 7:6(5)
Медісон Кіс (США, 17) – Дестани Айава (Австралія, WC) 6:2, 6:2

Ежені Бушар шостий рік поспіль розпочинає з перемоги на Australian Open. Кращим результатом канадки на даному турнірі був півфінал в 2014 році, коли вона вперше виступила в Мельбурні в основній сітці.

Серена Вільямс виграла свій перший матч в Мельбурні з 2017 року, коли стала чемпіонкою тут. Після тріумфу стало відомо про її вагітність, і американка не виступала на турнірах трохи більше року.

Тимеа Бачински здобула десяту в кар’єрі перемогу над представницею Топ-10 рейтингу. В останній раз їй це вдавалося ще в травні 2017 року, коли вона перемогла Гарбинье Мугурусу (№5) в Мадриді. Зазначимо, що Касаткіна зазнала третьої поразки у цьому році в трьох зіграних матчах. На старті сезону вона програла в Брісбені, а потім у Сіднеї.

Йоханна Конта взяла реванш у Айли Томлянович за поразку на початку сезону в Брісбені.

Кароліна Плишкова, якій належить захищати очки за чвертьфінал, виграла шостий матч поспіль. Нагадаємо, що на першому тижні сезону чешка стала чемпіонкою “Прем’єра” в Брісбені.

Тамара Зиданшек виграла свій перший матч в основній сітці “мейджора”. У минулому сезоні словенка дебютувала на подібному рівні в Нью-Йорку, проте програла в першому колі.

Олександра Круніч відігралася з рахунку 3:5 у другому сеті і вперше вийшла у друге коло Australian Open. Раніше сербка виступала в Мельбурні сім разів: тричі програвала в першому колі й чотири рази не пройшла кваліфікацію.

Анастасія Потапова святкувала першу перемогу в основній сітці турніру Великого Шолома. У 2017 році вона отримала wild card в кваліфікацію Вімблдону як чемпіонка юніорського турніру в 2016 році, проте не змогла дограти стартовий матч в основі.

Медісон Кіс, яка стане наступною суперницею 17-річної росіянки, виграла свій стартовий матч у цьому році. Американка прийняла рішення не виступати на перших двох тижнів сезону. У минулому році Кіс дійшла в Мельбурні до чвертьфіналу.

Пари суперниць у другому колі: Бушар – Вільямс, Бачински – Віхлянцева/Лепченко, Конта – Мугуруса, Бренгл – Плишкова, Осака/Лінетт – Зиданшек, Ван – Круніч, Андрееску/Осигве – Севастова, Мертенс – Чжу/Гаспарян, Потапова – Кіс.