Australian Open. Вільямс у трьох сетах здолала Халеп і вийшла у чвертьфінал

Мельбурн, Австралія • 14-26 січня • хард • A$22,624,000
Чинна чемпіонка: Каролін Возняцкі (Данія)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд

Четвертий коло
Серена Вільямс (США, 16) – Сімона Халеп (Румунія, 1) 6:1, 4:6, 6:4

Зі старту матчу румунка взяла подачу суперниці, проте потім програла шість геймів поспіль. У першій половині другого сету тенісистки обмінялися брейками, після чого не давали один одному дістатися до брейк-поінтів. Але в останньому геймі Халеп вдалося це зробити і вона зрівняла рахунок.

У першому ж геймі вирішального сету Сімоне вдалося відіграти брейк-поінт, але в тривалому шостому геймі румунка не зуміла реалізувати три брейк-поїнта і потім програла свою подачу. Серена впевнено вийшла вперед 5:3, потім румунка скоротила розрив, однак в останньому геймі Вільямс реалізувала перший же матчбол.

Американська тенісистка продовжує переможну серію на кортах Мельбурна. Серена здобула одинадцяту поспіль перемогу на турнірі і дев’яту в десяти матчах з Халеп. Нагадаємо, що американка виграла Australian Open в 2017 році, однак відмовилася виступити в минулому сезоні за більш тривалої підготовки до повернення в теніс після народження дочки.

Вільямс в дванадцятий раз зіграє у чвертьфіналі Australian Open, який стане для нього 50-м чвертьфіналом на турнірах Великого Шолома. Також дана перемога стала для 37-річної американки 17-й у матчах з лідером рейтингу. В останній раз їй вдавалося перемогти ще у 2012 році на Підсумковому турнірі у зустрічі з Вікторією Азаренко.

Наступною суперницею Вільямс стане Кароліна Плишкова, яка сьогодні перемогла Гарбинье Мугурусу. Раніше тенісистки зустрічалися три рази (всі матчі пройшли в США):

2014 рік – Сан-Хосе – друге коло – перемога Вільямс 7:5, 6:2
2016 рік – US Open – півфінал – перемога Плишковой 6:2, 7:6(5)
2018 рік – US Open – чвертьфінал – перемога Вільямс 6:4, 6:3