Українці на турнірах ITF і Tennis Europe 11 лютого (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Портал “Komentator.net” пропонує вашій увазі розклад і результати матчів за участю українських тенісистів


Шрусбері, Великобританія ($60,000; Hard – Indoor)
Кваліфікація. 1 коло

15:00 | Ольга Янчук (Україна, 10) – Джоді Баррейдж (Великобританія)

Барнстапл, Великобританія ($25,000; Hard – Indoor)
Кваліфікація. 1 коло

13:30 | Данило Калениченко (Україна, 5) – Скотт Дункан (Великобританія)

Трнава, Словаччина ($25,000; Hard – Indoor)
Кваліфікація. 1 коло

15:00 | Ганна Познихиренко (Україна) – Майя Хвалиньска (Польща, 9)


Шимкент, Казахстан ($15,000; Hard – Indoor)
Кваліфікація. 1 коло

06:45 | Поплавська Анастасія (Україна) – Вікторія Калініна (Росія, 3)
08:30 | Марія Подураєва (Україна) – Бояна Клинків (Швейцарія, 4)

Шарм-ель-Шейх, Єгипет ($15,000; Hard – Outdoor)
Кваліфікація. 1 коло

09:30 | Олексій Колесник (Україна, 9) – Крістіан Лангмо (США)
12:30 | Олег Хотков (Україна) – Коннор Фаррен (США, 5)
12:30 | Роман Бойчук (Україна) – Джордже Ботезан (Румунія, 11)

Монастир, Туніс ($15,000; Hard – Outdoor)
Кваліфікація. 1 коло

11:30 | Георгій Кравченко (Україна) – Дам’єн Баяр (Франція, 8)

Анталья, Туреччина ($15,000; Clay – Outdoor)
Кваліфікація. 1 коло

09:00 | Олег Приходько (Україна, 8) – Мірча-Олександру Жекан (Румунія)
10:30 | Ганна Лагуза (Україна) – Моніка Каппеллетті (Італія, 2)


Крісіума, Бразилія (Grade 1; Clay – Outdoor)
Основна сітка. 1 коло

12:30 | Вікторія Петренко (Україна) – Хіна Інуе (США)

Анталья, Туреччина (Grade 4; Hard – Outdoor)
Основна сітка. 1 коло

08:00 | Анастасія Жолдакова (Україна) – Емілі Майєр (Австрія, 5)
09:30 | Валерія Розенкова (Україна, 1) – Илайда Байкан (Туреччина)
09:30 | Карина Качур (Україна) – Селіна Атай (Туреччина)
09:30 | Ганна Гінка (Україна, 10) – Рія Матхур (Індія, Q)
12:30 | Анастасія Воробйова (Україна, Q) – Излем Еліф Олчер (Туреччина)
14:00 | Сабіна Зейналова (Україна) – Дефне Чирпанлы (Туреччина, WC)


Шауляй, Литва (U16; Категорія 2; Hard – Indoor)
Основна сітка. 1 коло

14:30 | Дмитро Паринцев (Україна, 8) – Томас Мотиеюнас (Литва)
16:00 | Іван Кременчуцький (Україна) – Віліус Гаубас (Литва)
17:30 | Данило Янсон (Україна) – Габріель Матушевски (Польща)

Підписуйтесь на офіційні сторінки БТУ в соціальних мережах,
щоб бути в курсі головних новин українського та світового тенісу:

✔ Facebook ✔ Twitter ✔ VK ✔ Instagram ✔ Google+ ✔ Viber ✔ Telegram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *