Леся Цуренко поступається лідеру “посіву” у боротьбі за путівку в чвертьфінал.

Доха, Катар • 11-16 лютого • хард • $916,131
Чинна чемпіонка: Петра Квітова (Чехія)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд

Друге коло
Леся Цуренко (Україна) – Сімона Халеп (Румунія, 1) 2-6, 3-6

Суперниці провели на корті 1 годину та 19 хвилин. У першому сеті Халеп оформила три брейка проти одного у Цуренко. Леся вийшла вперед зі старту другої партії, але з рахунку 3-1 (не реалізувала шанс повести з подвійним брейком) програла п’ять геймів поспіль.

Зазначимо, що вихід у чвертьфінал забезпечить Халеп другу сходинку в рейтингу. Симона за місце в півфіналі посперечається з дев’ятої сіяного Юлією Гергес.

На рахунку Цуренко дві перемоги над тенісистками з топ-5 в минулому сезоні Леся обіграла другу ракетку світу Каролін Возняцкі на US Open, а в цьому році була сильнішою Наомі Осаки (WTA 5) у Брісбені.

Раніше українка двічі виступала на кортах в Досі в основній сітці і жодного матчу не виграла (в 2016 році програла Роберта Вінчі, в минулому сезоні – Михаэле Бузэрнеску).

Симона Халеп перемогла в попередніх п’яти зустрічах (перша з них – на рівні ITF), при цьому Леся Цуренко виграла у румунки тільки одну партію. Востаннє тенісистки зіграли один з одним минулого літа в Цинциннаті.

Раніше сьогодні путівку в чвертьфінал одиночного турніру завоювала Еліна Світоліна.