ATP Challenger Tour. Едмунд переміг в Індіан-Уеллсі, Бублик виграв другий титул у сезоні

Результати турнірів серії ATP Challenger Tour завершених минулого ігрового тижня

Oracle Challenger Series Indian Wells (Індіан-Уеллс, США. Хард) – $162,480 +H
Основна сітка

Фінал
[1WC] К. Едмунд (Великобританія, 27)[7] А.с Рубльов (Росія, 112) 6-3 6-2

• 24-річний Кайл Едмунд виграв шостий челленджер у кар’єрі і перший-з 2016 року. Британець, який пропустив через травму півтора місяця, попросив запрошення в основу турніру, щоб отримати практику перед стартом на Мастерсі, який пройде там же в Індіан-Уеллсі. На шляху до титулу Едмунд програв два сети і обіграв чотирьох гравців з посіву (Росол, Маден, Харріс і Рубльов). Британець стає найбільш високорейтинговим чемпіоном на челленджерах в цьому сезоні. Перемога приносить першій ракетці Великобританії $21,600 призових і 125 рейтингових очок. Едмунд піднімається на 23-у сходинку в рейтингу АТР (+4);
  • Парний титул в Індіан-Уеллсі завоювали американці Джей-Сі Арагон і Маркос Жирон, що отримали wild-card в основну сітку. Для Жирона це другий парний титул у сезоні, раніше він виграв змагання в Далласі, разом з іншим співвітчизником Деннісом Новіковим.

TEREGA OPEN PAU-PYRENEES (По, Франція. Хард) – €69,280 +H

Фінал
    [4] А. Бублик (Казахстан, 153) – Н. Гомбош (Словаччина, 264) 5-7 6-3 6-3

• 21-річний Олександр Бублик виграв другий челленджер в сезоні і п’ята в кар’єрі. На початку лютого Бублик виграв турнір у Будапешті, а тепер став першим в сезоні гравцем, що переміг на двох челленджерах. По ходу змагань казахська тенісист програв лише один сет і вибив з боротьби лідера посіву – Грегуара Баррере. Титул За приносить Бублику € 9,200 призових і 90 рейтингових очок, які піднімають його на 134-ту позицію в світовій класифікації (+19);
  • Парний титул з відвозять британець Скотт Клейтон і канадець Аділь Шамасдин;

Yokohama Keio Challenger (Йокогама, Японія. Хард) – $54,160 +H

Фінал
    [11] С. В. Квон (Корея, 221)[2] О. Отто (Німеччина, 156) 7-6(4) 6-3

• 21-річний Сун-Під Квон виграв свій дебютний титул на челленджерах. Кореєць не програв по ходу турніру жодного сету і обіграв трьох сіяних суперників (Мораинг, Сугита, Отто). Успіх в Йокогамі приносить Квону $7,200 призових і 80 рейтингових очок. В оновленому рейтингу АТР він займає 170-е місце (+51);
  • Парний турнір в Йокогамі виграли тенісисти з Тунісу – Моє Эчарги і Іскандер Мансурі, які потрапили в основу за квотою ITF;

На цьому тижні будуть зіграні два турніру серії ATP Challenger Tour з однаковим призовим фондом $54,160. На ґрунтових кортах в Сантьяго лідерами посіву стали іспанець Пабло Андухар, болівієць Хуго Делиен і бразилець Тьягу Монтейру, а на харді в Чжухаї посів очолять канадець Брайден Шнур, кіпріот Маркос Багдатіс і німець Оскар Отто.

• Author: Іван Муженко