Монтеррей. Мугуруса початку захист титулу, 39-річна Арн виграла перший матч у турі з 2012 року

На турнірі WTA в Мексиці завершилися всі матчі першого кола

Abierto GNP Seguros – International
Монтеррей, Мексика • 1-7 квітня • хард • $250,000
Чинна чемпіонка: Гарбинье Мугуруса (Іспанія)

Сачия Вікері (США) – Елісон Ризик (США, 4) 7:6(6), 6:1
Христина Младенович (Франція, 7) – Беатріс Хаддад-Майя (Бразилія, Q) 6:4, 1:6, 7:6(5)
Грета Арн (Угорщина, LL) – Лара Арруабаррена (Іспанія) 7:5, 3:6, 7:5
Гарбинье Муруруса (Іспанія, 2) – Олена-Габріела Русе (Румунія, LL) 6:4, 7:6(4)

Анжелік Кербер в четвертий раз виступає в Монтерреї: у 2013-му і 2017 роках німкеня ставала фіналісткою турніру. Далі Кербер зустрінеться з Кароліною Муховой, яку вже обігравала минулого місяця в Майамі.

Анастасія Павлюченкова перервала серію з трьох поразок і виграла шостий матч поспіль в Монтерреї. Зазначимо, що росіянка чотири рази перемагала на цьому турнірі – в 2010, 2011, 2013 і 2017 роках.

Заріна Діяс і Вікторія Азаренко розіграють путівку в чвертьфінал: в 2016 році тенісистки провели зустріч в Індіан-Уеллс, в якому сильнішою виявилася представниця Білорусі.

Сачия Вікері здобула першу перемогу над суперницею з Топ-50 з квітня минулого року, коли обіграла Магдалену Рыбарикову (№17) в чвертьфіналі турніру в Монтерреї. Після цього американка програла дев’ять подібних зустрічей.

Христина Младенович і Грета Арн відігралися з рахунку 3:5 у вирішальному сеті. Француженка вдруге перемогла бразилійку, а 39-річна угорка виграла перший матч в основній сітці на рівні Туру з 2012 року, коли вийшла у друге коло US Open.

> Впевнений старт Фліпкенс, Рибарікова і Фегеле посперечаються за вихід у чвертьфінал

Пари суперниць у другому колі: Кербер – Мухова, Якупович – Фліпкенс, Павлюченкова – Йорович, Діяс – Азаренко, Хибино – Вікері, Младенович – Арн, Гаспарян – Мугуруса.