Моніка Пуиг: “Зараз я дуже задоволена тим, як діють на корті”

Коментарі пуерторіканки після перемоги в чвертьфіналі турніру в Чарльстоні

У чвертьфіналі Volvo Car Open Пуиг обіграла американку Даніель Коллінс: 6:3, 6:2.

Чудове відчуття. Я довго до цього йшла і давно не показувала хороших результатів і не вигравала чотири матчі поспіль. Я дуже счастливаю Але завтра мене чекає ще один матч, так що потрібно зібратися, вірити в себе і боротися. Ще нічого не закінчено.

Я думаю, холоднокровність було важливим фактором у цьому матчі, тому що коли ти ведеш в рахунку, не потрібно розслаблятися, а коли ситуація в матчі напружена, необхідно продовжувати боротися і не здаватися.

Це досить складно, особливо, якщо ти хочеш перемогти. Загадувати наперед легко, так що залишатися в поточному моменті і думати тільки про те, що необхідно робити прямо зараз, дуже складно”.

Далі суперницею Моніки стане Медісон Кіс, яка у своєму чвертьфіналі перемогла свою співвітчизницю і першу сіяну Слоан Стівенс.

“Здається, в останній раз ми зустрічалися кілька років тому на Ролан Гаррос. Це був зовсім інший матч і інше покриття, тому що цей ґрунт відрізняється від червоного. Також з тих пір ми стали зовсім іншими тенісистками.

Поки я хочу насолодитися свій перемогою, а потім почну готуватися до чвертьфіналу. Але я не чекаю простого матчу. Я збираюся грати так, як і весь цей тиждень, а що буде, то буде. Але зараз я дуже задоволена тим, як діють на корті”.