Юніори. Бєлінський другий тиждень поспіль перемагає на Мальті

В’ячеслав Бєлінський оформив другий одиночний титул у кар’єрі

У фіналі турніру ITF World Tennis Tour Juniors четвертої категорії в Марсі український тенісист провів на корті всього шість геймів проти німця Міки Ліппі, який отримав wild card: 4:2. На шляху до титулу Бєлінський обіграв трьох сіяних суперників.

Шлях до перемоги:
R64: Алекс Дегабриэле (Мальта, WC) 6:0, 6:1
R32: Гені Інуе (Японія, 15) 6:4, 6:0
R16: Міхал Новански (Словаччина) 4:6, 7:6(5), 6:0
QF: Каспер Крістенсен (Норвегія, 7) 6:1, 6:1
SF: Олександр Хогмартенс (Бельгія, 5) 6:3, 6:2
FR: Міка Ліппі (Німеччина, WC) 4:2 (відмова)

Зазначимо, що 15-річний донеччанин провів третій поспіль одиночний фінал на турнірах ITF Juniors і виграв другий титул.

Минулого тижня В’ячеслав став чемпіоном турніру п’ятої категорії в Коррадино (Мальта), а перед цим дійшов до фіналу четвертої категорії в Антальї (Туреччина).

Після перемоги в Коррадино Бєлінський піднявся на 212 позицій вгору і зараз займає 572-ю сходинку в юніорському рейтингу, а титул у Марсі дозволить українцю зміцнитися в середині четвертої сотні.