Рим. Плишкова стала новою чемпіонкою турніру

Кароліна Плишкова виграла другий титул у 2019 році

Рим, Італія • 13-19 травня • грунт • $3,452,538
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд

Фінал
Кароліна Плишкова (Чехія, 4) – Йоханна Конта (Великобританія) 6:3, 6:4

Чеська тенісистка здобула четверту перемогу в п’яти зустрічах з британкою в рамках WTA-туру, вигравши другий титул у поточному сезоні. Нагадаємо, що в січні Плишкова стала переможницею в Брісбені.

Кароліна в п’ятий раз виступила в Римі і записала в свій актив тринадцятий одиночний титул і третій на грунтовому покритті: в 2015 році вона виграла домашній турнір у Празі, а в минулому сезоні – “Прем’єр” в Штутгарті.

FR: Йоханна Конта (Великобританія) 6:3, 6:4

Плишкова стала другою тенісисткою з Чехії, яка виграла змагання в Італії. У 1978 році чемпіонкою в Римі ставала Регіна Маршикова. Відзначимо, що нинішній тренер чешки, Кончіта Мартінес, є чотирикратної переможницею турніру.

Перемога в Римі дозволить 27-річній чешці повернутися в Топ-5 світового рейтингу на другій позиції в понеділок, 20 травня, і знову стати першою ракеткою своєї країни. У свою чергу, Конте вихід у фінал турніру допоможе повернутися в Топ-30, зайнявши 26-ту сходинку.