Ролан Гаррос. Непроста перемога Халеп, Синякова та Осака розіграють путівку до 1/8 фіналу

Симона Халеп (Румунія, 3) – Магда Лінетт (Польща) 6:4, 5:7, 6:3
Олександра Круніч (Сербія) – Леся Цуренко (Україна, 27) 5:7, 7:5, 6:6 перенесено
Моніка Пуиг (Пуерто-Ріко) – Дар’я Касаткіна (Росія, 21) 6:3, 6:1
Ірина Бігу (Румунія) – Кароліна Мухова (Чехія) 1:6, 6:3, 6:4

Катержіна Синякова провела на корті 3 години 10 хвилин і вдруге обіграла Марію Саккари: у 2017 році вона програла грекині на Вімблдоні, але в минулому сезоні перемогла суперницю на Australian Open. Далі чешка зіграє проти першої ракетки світу Наомі Осаці, якій поступилася в минулому році на харді в Досі.

Ганна Блінкова виграла п’ятий матч поспіль і взяла реванш у Каролін Гарсії за поразку в минулому сезоні на турнірі в Досі. Росіянка вперше зіграє у третьому колі турніру Великого Шолома, в якому її суперницею стане Прісцилла Хон або Медісон Кіс.

Симона Халеп провела другий трехсетовый матч у Парижі. У другому сеті румунка вела з рахунком 5:3, але не змогла реалізувати три матчболи.

Моніка Пуиг зрівняла рахунок у протистояннях з Касаткіної (2-2) і вперше за три роки вийшла у третє коло турніру Великого Шолома. У сезоні-2016 пуэрториканке вдалося зіграти на цій стадії в Мельбурні та Парижі. За вихід у четверте коло Пуиг посперечається з полькою Игой Свентек.

> Осака знову перемогла у трьох сетах, Свентек і Анісімова вперше зіграють у третьому колі