Прикарпатські лижники здобули у Ворохті кубок України

20 вересня у Ворохті завершився Кубок України зі стрибків на лижах з трампліна К-90 м. Збірна команда Івано-Франківської області посіла перше загальнокомандне місце. Про це 21 вересня повідомив власкор ЗІКу. 20 вересня у Ворохті завершився Кубок України зі стрибків на лижах з трампліна К-90 м. Збірна команда Івано-Франківської області посіла перше загальнокомандне місце. Про це 21 вересня повідомив власкор ЗІКу.

Також учора у місті Миколаєві завершився чемпіонат Європи серед жінок з боксу. В особистому заліку прикарпатські спортсменки Яна Зав’ялова та Оксана Штакун посіли третє місце.

В місті Комсомольську Полтавської області завершився Кубок Федерації України з веслування на байдарках та каное. В особистому заліку прикарпатка Наталія Жилюк посіла перше місце на дистанції 8000 м, Лідія Гунько здобула третє місце на дистанції 200 м.

Водночас у Коломиї відбувся чемпіонат області серед юнаків та дівчат до 15 років з важкої атлетики за участю 38 спортсменів з Коломийського, Снятинського та Косівського районів. В загальнокомандному заліку перше місце здобула команда міста Коломиї, друге – Оксана Оксана Коломийського району, третє – Снятинського.