Бьо виграв гонку на етапі Кубка світу в Канаді

бьо

бьоОлімпійський чемпіон норвежець Йоганнес Бьо з чистою стрільбою на чотирьох вогневих рубежах виграв 15-кілометрову індивідуальну гонку на сьомому етапі Кубка світу з біатлону у Кенморі (Канада).

Результат переможця – 35 хвилин 27,9 секунди.

Другим дистанцію подолав співвітчизник лідера Ветле-Сьястад Крістіансен (відставання 2 хвилини 10,2 секунди, – 2 промахи), третім – росіянин Олександр Логінов (+2.41,0, – 2).

Кращим серед українців став Тарас Лесюк, який прийшов на фініш з 32-м часом (+4.19,0, – 1). Артем Тищенко посів 34-те місце (+5.08,0, – 1), Сергій Семенов – 62-ге (+7.12,5, – 5).

Дмитро Підручний, який за рішенням тренерів не стартував у цій гонці, готується до естафети.

Канадський етап Кубка світу продовжить жіноча індивідуальна гонка на 12,5 км, де Україну представлятимуть Юлія Журавок (11-й стартовий номер), Олена Підгрушна (29), Юлія Джима (36), Надія Бєлкіна (58) та Яна Бондар (90).

Зазначимо, що через низькі температури організаторам довелося скоротити дистанції – даний формат гонок вперше використовується на змаганнях такого рівня.

За прогнозами синоптиків, температура в Кенморі у вихідні опуститься до 30 градусів морозу, проте правила Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) забороняють проводити старти при температурі нижче 20 градусів морозу. Тому було прийнято рішення перенести естафети з суботи на п’ятницю, а спринти, які змінили в програмі етапу гонки з масовим стартом, пройдуть в суботу. При цьому дистанція чоловічої індивідуальної гонки – 15 км замість 20 км, жіночої – 12,5 км замість 15 км, а штрафний час за промах складає 45 секунд замість 1 хвилини.

Джерело:  Укрінформ

Author: Основна мова сайту