Миколаїв “обіграв” Київ-Баскет, здобувши другу перемогу в сезоні

Корабели обійшли киян у турнірній таблиці.

Николаев обыграл Киев-Баскет, добыв вторую победу в сезоне

Миколаїв у домашньому матчі української Суперліги обіграв “Київ-Баскет” з рахунком 90:81.

Перші дві чверті залишилися за гостями. На велику перерву команди пішли за переваги Київ-Баскет у шість очок.

Після перерви Миколаїв переломив хід зустрічі. У четвертій чверті Корабели перемогли 34:22 і здобули другу перемогу в сезоні.

Миколаїв набрав 10 очок і піднявся на 6-е місце Суперліги. Київ-Баскет з 9 очками йде на 7-й позиції.

У наступному матчі 13 листопада Миколаїв зіграє проти Кривий Ріг-КДПУ в 1/8 фіналу Кубка України. Київ-Баскет в цей же день зустрінеться з “Дніпром” в 4-му турі Кубка Європи ФІБА.