Вторая лига. Группа А. Диназ дома уступил Чайке

SPORTARENA.com

Відбувся матч 20-го туру в групі А Другої ліги.

Демидов

Туманний осінній вечір, давні знайомі, ще на обласному рівні постійно змагаються один з одним за медалі і традиційні нагороди обласної федерації. Та ще й сусіди по таблиці, причому, гості з 6-очковим відставанням від шостого місця, так що – з додатковою мотивацією.

І Чайка справді швидко вийшла вперед. Дарда в боротьбі з досвідченим Бовтруком заробив штрафний на правому фланзі, Турчанов м’яко навісив, а Андрій Бартошук на дальній штанзі випередив захисника і переправив м’яч у сітку – 0:1. Діназ грав, як ніби нічого не сталося, але, володіючи м’ячем і т. н. «територіальною перевагою», він не зумів ніяк загострити до вірного. На цьому тлі навіть небезпечніше виглядали гості: були у них і моменти з кількома ударами поспіль, які блокувалися, і епізоди з неодмінним загостренням через фланги, і дуже хороший штрафний, який перед самою перервою прийняла на себе стінка.

Треба віддати належне Діназу – в перерві команда справила відразу три заміни, суттєво збільшила кількість гравців попереду і в підсумку відігралася. Здорово грав у ті хвилини Ичанский: спочатку воротар потягнув його дальній удар, а трохи пізніше центрхав з глибини дав навіс на дальню штангу, де Олександр Безпалий точно пробив головою – 1:1.

Чого не вистачило, щоб перевернути гру? Складне питання. Можливо, «лавочки». Бути може, когось із травмованих – наприклад, технічного Русьяна. А був момент, коли Брыженко всерйоз претендував на пенальті, якого не призначили… Чайка ж дуже здорово грала на просторі, швидко комбінувала, розривала захист лізуть відіграватися суперників швидкими атаками. Такі не завжди вдавалося гальмувати в рамках правил, і ось уже захисник Волошин в’їхав ціною жовтою карткою і штрафного у реактивного Шевчука. Турчанов подав тепер вже з лівого краю, голкіпер, здалося, кулаками виносив м’яч, але як раз на його шляху опинився Бартошук. Так від Андрія м’яч і зрикошетив у сітку – 1:2.

Спроби Диназа відігратися не допомогли, та й Чайка не реалізувала свої швидкі атаки. У підсумку вишгородці залишаються шостими з 25 очками, а їх суперники максимально підтягуються до них в таблиці (тепер розрив – на рівні однієї перемоги).

Man of the Match: Андрій Бартошук (Чайка)
Півзахисник, в Чайці більше грає правого захисника, двічі опинився в потрібному місці в потрібний час. Він – уособлення відмінною флангової гри борщаговцев.

Діназ (Вишгород) – Чайка (Петропавлівська Борщагівка) 1:2
Голи: Беспалий, 62 — Бартошук, 14, 73

14:00. с. Демидов. Стадіон «Діназ»
Арбітр: Сергій Подригуля (Луцьк)