Київ-Баскет обіграв Дніпро, чергова поразка Харківських Соколов

Кияни ледь не втратили перемогу.

Киев-Баскет обыграл Днепр, очередное поражение Харьковских Соколов

Сьогодні відбулися два матчі регулярного чемпіонату Суперліги. Київ-Баскет вдома обіграв Дніпро (97:92), а Харківські Соколи на виїзді поступилися Черкаським Мавпам (77:91).

Київ-Баскет впевнено виграв першу половину зустрічі — 55:38. Після перерви Дніпру вдалося переломити хід поєдинку. Команда Дениса Журавльова була близька до того, щоб відігратися, але киянам на останній хвилині вдалося зберегти перевагу.

“Черкаські Мавпи” виграли перші три чверті, віддавши харків’янам лише останню десятихвилинку. Як підсумок, господарі майданчика здобули впевнену перемогу з різницею в 14 очок.

За підсумками сьогоднішнього ігрового дня Дніпро йде на першому місці Суперліги. Київ-Баскет займає 4-у позицію, Черкаські Мавпи — 5-ю, Харківські Соколи замикають турнірну таблицю.