УХЛ-Парі-Матч: «Донбас» в Києві всуху обіграв «Крижаних Вовків» (відео)

Сьогодні, 16 січня, в Києві матчем між місцевими «Крижаними Вовками» і «Донбасом» завершився 28 тур чемпіонату Української хокейної ліги – Парі – Матч.

Донеччани не стали довго розгойдуватися і вже на 6-й хвилині матчу відкрили рахунок – першим в воротах Микити Петленка розписався Віталій Карамнов. Однак, далі «Вовки» зібралися і не дозволили донеччанам ще раз відзначитися в своїх воротах.

Знову роздрукувати володіння Микити Петленка «Донбасу» вдалося в першій п’ятихвилинці другого періоду – відзначиться Микита Мільохін. Але, як і в першій двадцятихвилинці, ця шайба виявилася єдиною в другому періоді.

У заключному відрізку зустрічі донеччани ще тричі прошили Микиту Петленка, встановивши остаточний рахунок на табло 5:0 на свою користь. За останні 20 хвилин матчу відзначилися Севастьян Карпенко, Айнарс Подзіньш і Микита Мільохін, оформивши таким чином дубль.

«Крижані Вовки» – «Донбас» 0:5 (0:1, 0:1, 0:3)

Шайби: 0:1
Карамнов (Подзіньш), 5:45; 0:2 Мільохін (Буценко, Большаков), 25:50; 0:3 Карпенко (Разумов), 47:35; 0:4 Подзіньш (Карамнов, Костіков), 49:58; 0:5 Мільохін (Коренчук), 53:16.

Крижані Вовки: Петленко (Дуве); Воронін (А) – Сисак, Федосов – Жигалов, Фроленко (А) – Лісін, Сівірін; Мікульчик – Воробйов – Шабанов, Удовиченко – Чуйков – Черемнов, Савицький – Дворник (К) – Овчинніков, Зик – Гіндуллін.

Донбас: Качула (Горячевських); Большаков – Вілсон, Гончаров – Колесніковс, Ігнатенко – Романенко, Григор’єв – Жовнір; Шишлянніков – Буценко (А) – Нікіфоров, Мільохін – Захаров (К) – Коренчук (А), Подзіньш – Карамнов – Костіков, Разумов – Мазур – Карпенко.