Україна у захоплюючому матчі поступилася Угорщини у відборі на Євробаскет-2021

Украина в захватывающем матче уступила Венгрии в отборе на Евробаскет-2021 Олександр Олійник

Доля зустрічі вирішилася в останній чверті.

Украина в захватывающем матче уступила Венгрии в отборе на Евробаскет-2021

Фото – fbu.ua

Збірна України з баскетболу провела другий матч відбору на Євробаскет-2021. Команда Айнарса Багатскіса вдома поступилась Угорщині з рахунком 60:62.

Українці виграли першу чверть з рахунком 14:10. У другій і третій десятиминутках синьо-жовті втратили перевагу і перед четвертою чвертю команд розділяло лише одне очко.

У заключній чверті йшла вперта боротьба, однак в останній атаці угорцям вдалося виконати точний кидок «з фарби», завдяки чому гості вирвали перемогу, а також завоювали перше місце в групі.

Нагадаємо, що в першому турі українська збірна обіграла збірну Австрії (88:73).

Україна після двох турів посідає друге місце у відбірній групі F. У наступному матчі 27 лютого команді Багатскіса доведеться зустрітися на виїзді зі Словенією.

Україна — Угорщина— 60:62 (14:10, 16:18, 18:19, 12:15)

У: Герун (12), Бобров (12), Пустовий (12).