«Політехніка-Галичина» – «Дніпро» – 79:71 (20:19; 20:9; 22:22; 17:21)

&laq… «Політехніка-Галичина»: Макінтош – 21 очко + 5 передач; Вільямс – 17 очок + 3 передачі; Фінн – 12 очок + 8 підбирань; Корочкін – 11 очок + 6 підбирань.

«Дніпро»: Андрюкайтіс – 21 очко + 7 підбирань; Кроу – 10 очок + 8 передач + 3 підбирання; Лебедєв – 8 очок + 5 передач.

Матч розпочався із помилок гостей, що дозволило «Політехніці-Галичині» доволі упевнено почуватися в ролі лідера. Мілош Бойовіч та Шон Фінн відрили рахунок у зустрічі. «Дніпро» швидко прийшов до тями й зусиллями Дениса Іванова та Андрія Лєбєдєва гості повели в рахунку. Львівські баскетболісти відповіли відмінною грою у захисті й результативними атаками. Андрій Корочкін, Нік Вільямс нівелювали перевагу дніпрян і вивели уперед – 19:15. Однак 4 очки від Джейсона Кроу та Андрія Лєбєдєва (з сиреною забив 24 номер «Дніпра») зберегли інтригу напередодні другої чверті.

Серія помилок в атаці від гостей у другій чверті стала причиною швидкого відриву господарів паркету. Уже в другій половині періоду «Політехніка-Галичина» вела з різницею в 10 пунктів. Зовсім по-іншому команди заграли після великої перерви. «Дніпро» використав «зону», що поламало усі атакуючі дії «Політехніки-Галичини». Хоч підопічні Дениса Журавльова і не зуміли скоротити відставання, однак і львівська команда не спромоглася піти у відрив. На старті 4 періоду «Дніпро» відзначився трьома поспіль результативними атаками (Мартінас Андрюкайтіс – +2, Максим Корнієнко – +4). Різниця в рахунку скоротилася до 6 пунктів, що було аж ніяк не на руку Михайлу Уваліну. Наставник «Політехніки-Галичини» був змушений взяти тайм-аут за 7.07 до завершення чверті. Перерва пішла на користь господарям. Нік Вільямс відзначився вдалим дальнім і Шон Фінн реалізував один із двох штрафних. У цей момент через перебір фолів був змушений залишити майданчик Слободан Люботіна. Втрата одного з головних дійових фігур «Політехніки-Галичини» могла закінчитися доволі плачевно. Однак у потрібний момент на себе взяли ініціативу Лямонт Макінтош та Нік Вільямс. У підсумку – перемога господарів з різницею у 8 пунктів.

Післяматчева прес-конференція

Михайло Увалін (головний тренер БК «Політехніка-Галичина»): «Це був один із найсерйозніших і найважчих матчів для обох команд. Ми знали, що «Дніпро» непростий суперник, однак результат, як на мене, доволі нелогічний. Ми мали перемагати з різницею в +15-20 очок».

Андрій Корочкін (гравець БК «Політехніка-Галичина»): «Декілька непотрібних втрат нам не дозволили перемогти із більшою різницею в рахунку. У другій половині матчу суперники дещо змінили малюнок гри й нам не вдалося втілити у життя все задумане».

Денис Журавльов (головний тренер БК «Дніпро»): «Дуже цікавою видалася гра. Особливо у другій половині. Ми не були готові на всі 100%. Дався взнаки довгий відпочинок. Перерва нас вибила із колії. Сьогодні львівська команда повністю контролювала хід поєдинку, ми не змогли зіграти на швидкості «Політехніки-Галичини».

Андрій Лєбєдєв (гравець БК «Політехніка-Галичина»): «У нас не надто вийшла гра у захисті. Ми були неготовими. Господарі паркету повністю контролювали хід поєдинку».