«Таймівці» допомагають збірній Україні перемогти команду Польщі

У першому товариському матчі у Львові національна збірна України обіграла команду Польщі 4:2.

Три із чотирьох голів нашої збірної забили гравці львівського «Тайму». Дубль офор…

Три із чотирьох голів нашої збірної забили гравці львівського «Тайму». Дубль оформив Сергій Чепорнюк, один влучний удар завдав Валерій Легчанов.
Що цікаво, у першому таймі забивали українці, а в другому поляки. Справа в тому, що у першому таймі тренерський штаб «синьо-жовтих» перевіряв свою «основну обойму», а після перерви найближчий резерв.

Завтра команди проведуть ще один матч. Палац спорту "Галичина", початок гри о 15.-й годині.

Товариська гра
Україна – Польща 4:2
Голи: Чепорнюк (2, 4), Легчанов (19), Іванов (20) – Стоніна (32), Олейнічак (40)
Україна: Лисенко – Легчанов, Чепорнюк, Кондратюк, Павленко – Сільченко, Замятін, Рогачов, Іванов – Овсянніков, Романов, Валенко, Пилипів, Журба