«Ферро» виходить уперед у серії з «Азовмашем»

Крістіан Бернс домінував у третьому матчі з Азовмашем переглянути галерею

У третьому матчі чвертьфінальної серії «Ферро-ЗНТУ» завдав поразки «Азовмашу» з рахунком 85-69 (17-10, 29-14, 20-23, 19-22) та вийшов уперед 2-1.

«Ферро-ЗНТУ»: Бернс – 26 очок + 8 підбирань + 4 перехоплення, Рибалко – 15 очок + 5 передач + 4 підбирання, Харріс – 13 очок + 5 передач, Гуін – 7 очок + 10 підбирань.

«Азовмаш»: Томас – 20 очок + 6 підбирань, Каррі – 13 очок + 5 підбирань, Шапошников – 11 очок, Пірс – 10 очок + 3 підбирання + 3 передачі.

Здобувши одну перемогу на виїзді в серії чвертьфінальних матчів, баскетболісти «Ферро» прагнули довести своїм прихильникам, що це була не випадковість, – наголошує прес-служба запорізького клубу. Тон атакам господарів уже в дебютній хвилині триочковим влучанням задав капітан команди Олександр Рибалко. Та невдовзі гості на деякий час вирівняли гру, і на 6 хвилину перевага запоріжців була мінімальною – 7:6. Але до першої перерви підопічні Кирила Большакова завдяки активності того ж Рибалка та Харріса вирвалися вперед на 7 пунктів.

У другій чверті запоріжці нарощували перевагу, не забуваючи про захист своїх рубежів. А на половині майданчика суперників розгулялися не тільки Рибалко й Харріс, які додали до свого активу відповідно 7 і 8 очок, а й головний бомбардир «Ферро» Крістіан Бернс (9 пунктів), і Річард Гуін, чий доробок склав 5 очок і 7 підбирань м’яча. Гості намагалися протидіяти, головним чином, завдяки снайперським здібностям Рамела Каррі (8), та Чарльза Томаса (6). Перевага запоріжців доходила до 23 очок, тож для «Азовмашу» ситуація стала більш ніж загрозливою, оскільки на перерву команди пішли за рахунку 46:24 на користь «Ферро».

А от третій період запоріжці програли, але не настільки, щоб впадати у розпач (20-23). Ще на 6 очок збільшив свій особистий рахунок Бернс, перші 5 пунктів набрав Хантер, якому до того не таланило, вдало керували діями своїх одноклубників Рибалко й Кондрусевич, якого тренери ризикнули виставити на цю гру. Гості активності згадуваних лідерів «Ферро» протиставили амбіційний запал торішніх гравців запорізького клубу Чарльза Томаса й Олександра Шапошникова, а також невтомного Рамела Каррі , які утрьох принесли своїй команді в цій чверті 21 очко.

У заключній чверті Шапошников залишався одним із найактивнішим серед маріупольців (6 пунктів), активізувався і П’єр Пірс (7). На нещастя господарів, на третій хвилині чверті 5 фол отримав Олександр Рибалко і вже не міг допомогти команді, невдовзі змушений був через загострення травми залишити майданчик і Георгій Кондрусевич. Найбільше, чого вдалося досягти гостям, це зменшити відставання до 9 пунктів 63:72. Однак й їх лави теж зазнали втрати – 5 фол отримав Хаус. А в складі «Ферро» активізувався Станіслав Овдєєнко, котрий приніс такі потрібні 6 очок. І звичайно, відзначимо Бернса, який довів свій очковий доробок до 26 пунктів, а до дабл-дабла йому не вистачило лише 2 підбирань. Втім, Крістіан був найкориснішим гравцем матчу. Останні 2 хвилини проходили під знаком цілковитої переваги запоріжців, які здобули другу перемогу в серії.

Менше ніж через добу суперники зустрінуться знову. Варіантів може бути лише два – або підтримка рідних стін виведе «Ферро» до півфіналу, або 3-го травня в Маріуполі відбудеться контрова гра.