“Металург” (Донецьк) – “Арсенал” 1:5. ВІДЕО

“Арсенал” на пів кроку ближче до Ліги Європи

Початок гри не віщував нічого сенсаційного. Команди почали досить в’яло, багато сил тратячи на броротьбу в центрі поля. Аж от під кінець першої десятихвилинки донеччани провели низку непоганих атак на ворота Полгорілого, в одній із яких здавалося, що м’яч от-от опиниться в сітці: після подачі штрафного “металурги” двічі з близьклої дистанції били по воротах Погорілого, але голкіпер впорався.

Уже за дві хвилини Воловик незґрабно зіграв у власному карному майданчику, збивши Богданова, за що арбітр, трохи вагаючись, таки призначив пенальті. Максим Шацьких успішно розвів м’яч і воротаря по різних кутах – 0:1.

“Арсенал” пожвавився, “Металург” продовжив припускатися прикрих помилок. Однією з них на 20-ій хвилині успішно скористався Йонуц Мазілу. Нескладний удар киян прийняв Аделеє, проте нігерієць не встиг вибити м’яч, і Мазілу, обікравши його, пробив у ближній кут воріт Бандури. 0:2.

В наступні хвилини “Арсенал” змарнував ще кілька хороших нагод. На 34-ій хвилині Аржанов виконав штрафний з лівого флангу, Аделеє вибив м’яч головою, але першим на підбиранні був Богданов, що сильно пробив у дальній від воротаря кут. 0:3!

Після третього голу єдине, що вдавалося господарям – це заробляти кутові. На останніх хвилинах донеччани просто окупували ворота Погорілого, проте жоден із кутових не призвів до взяття воріт.

Другий тайм активніше розпочали каноніри. Кияни грали спокійніше, натомість донеччани почали нервувати. Гру “Металурга” намагався пожвавити Джуровскі, але його ініціатива швидко згасла. На 62-ій хвилині Аделеє вкотре порушив правила проти Мазілу й арбітр показав нігерійцю жовту картку. Штрафний удар із правого флангу виконав Гусєв,  Аржанов же вдало замкнув навіс головою, переправивши м’яч у дальній кут воріт Бандури. 0:4.

Схоже, після четвертого голу донеччани втратили надію відігратися у цій зустрічі, тож матч перейшов у зовсім спокійне русло. Атакували обидві команди, проте якщо “Арсенал” створював щось завдяки впевненості у своїх діях, то “Металург” геть утратив волю до боротьби. Цим можна пояснити безперешкодний прохід Самодіна лівим флангом і влучний удар, що завершив цей прохід. 0:5.

На 89-ій хвилині Старгородський сфолив проти Фернандеша. Виконуючи штрафний, бразилець навісив у воротарський майданчик Погорілого, де м’яч у ворота підправив Аделеє. 1:5. Останні хвилини гри, як і у першому таймі минули біля воріт “Арсенала”, проте більше одного голу донеччанам не вдалося забити.

Перемога “Арсенала” дозволила йому наздогнати “Волинь”, з якою каноніри тепер поділяють шосте місце. Схоже, підопічні Бакалова не резикують із Кубком України і намагаються гарантувати собі місце в Лізі Європи в чемпіонаті.

Гол Шацьких (0:1)

Гол Мазілу (0:2)

Гол Хомина (0:3)

Гол Аржанова (0:4)

Гол Самодіна (0:5)

Гол Аделеє (1:5)