F3 Asian: Перемоги Дуэна, подіуми Чэдвик і Мазепина

У цей уїк-енд малайзійський автодром Сепанг брав 4-й етап серії
F3 Asian Championship, і 17-річний австралієць Джек Дуэн здобув три перемоги у всіх трьох гонках, скоротивши відставання від лідера чемпіонату, Джуйя Алдерса, до 15 очок.

Змагання проходили в умовах мінливої погоди, але син знаменитого мотогонщика Міка Дуэна подолав усі труднощі, продемонструвавши вміння пілотувати машину на будь-якому покритті. Також варто відзначити два подіуму Джеймі Чэдвик, діючої чемпіонки жіночої W Series: вона зайняла 3-е місце в першій гонці уік-енду і фінішувала 4-ю у другій, але все одно увійшла в першу трійку, оскільки зайняв 3-е місце Укіо Сасахара виступає поза заліком.

До речі, на попередньому етапі F3 Asian, що проходив в Абу-Дабі, в подібній ситуації перемога була присуджена російському гонщику Микиті Мазепину, хоча фактично тоді першим фінішував той же Сасахара.

У цей уїк-енд Микита, який виступає за команду Hitech Grand Prix, теж відпрацював непогано, зайнявши 2-е місце у другій гонці, 5-е у першій і 4-е в заключній. За один етап до кінця сезону він знаходиться на 3-й сходинці особистого заліку, але теоретично ще може поліпшити своє турнірне становище, якщо в фіналі, який відбудеться через тиждень в Таїланді, вдало проведе всі три гонки, а суперникам пощастить менше.

Хоча, звичайно, основна боротьба за титул розгорнеться між Алдерсом і Дуэном, адже у них 215 та 200 очок відповідно, а Микита поки набрав 164. У будь-якому випадку, гонщики, які посіли за підсумками сезону перші дев’ять місць, запрацюють окуляри для суперліцензії FIA, так що їм є за що боротися.