“Міннесота” – “Рейнджерс” (3:4 от): порятунок “Нью-Йорка”

"Миннесота" - "Рейнджерс" (3:4 ОТ): спасение "Нью-Йорка"Артемій Панарін

“Рейнджерс” програвали 1:3 після двох періодів, але змогли зрівняти рахунок у третьому завдяки голам Павла Бучневича і Мікі Зибанежада, і вирвали перемогу в серії булітів після вдалих спроб Зибанежада і Артемія Панаріна. Панарін також забив свій 29-й гол в першому періоді, а Зибанежад зрівняв рахунок за 66 секунд до кінця основного часу.

Воротар “Рейнджерс” Олександр Георгієв, який зіграв замість отримав травму Ігоря Шестеркина, зробив 23 сейва і допоміг команді здобути третю перемогу поспіль і шосту у восьми матчах. “Рейнджерс” (29-23-4) відстають від зони плей-офф на дев’ять очок при двох матчах у запасі перед “Філадельфією”.

“Міннесота” на відстань трьох очок наблизилася до зони “вайлд-кард”. По голу у “Уайлд” забили Юнас Бродин і Джордан Грінуей, а воротар Алекс Стэлок зробив 28 сейвів.