Ювентус дома уступил Роме в заключительном туре Серии А Всеволод Мазур

Команда Саррі програла у другому матчі поспіль.

Ювентус дома уступил Роме в заключительном туре Серии А

Фото – Getty Images

Ювентус вдома програв “Ромі” (1:3) у домашньому матчі заключного 38-го туру Серії А. Зазначимо, що лідер туринців нападник Кріштіану Роналду пропускав зустріч за рішенням головного тренера команди Мауріціо Саррі.

На 5-й хвилині матчу Гонсало Ігуаїн вивів Стару синьйору вперед. Вовки відігралися в середині першого тайму зусиллями Миколи Калинича.

Перед перервою Рома повела в рахунку — Дієго Перотті реалізував пенальті. На початку другого тайму аргентинський нападник гостей оформив дубль. Ювентус не зумів відігратися.

Ювентус ще на початку тижня достроково став чемпіоном Італії. Рома ж завершила сезон на п’ятому місці Серії А і зіграє в груповому раунді Ліги Європи.

Нагадаємо, що 7 серпня Ювентус зіграє з Ліоном у повторному матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Перший поєдинок завершився перемогою Ткачів (1:0).

Рома 6 серпня зустрінеться з “Севільєю” в 1/8 фіналу Ліги Європи. Матч пройде в німецькому Дуйсбурзі.