“Дніпро” минорно завершив сезон

Дніпропетровський “Дніпро” не зумів обіграти в Ужгороді “Говерлу” у матчі останнього, 26-го туру чемпіонату України. Поєдинок на стадіоні “Авангард” завершився внічию 0:0.

Команді Мирона Маркевича необхідно було обов’язково перемагати, щоб зачепитися за теоретичний шанс поборотися з “Шахтарем” за 2-ю сходинку, що дає можливість виступати в Лізі чемпіонів. Однак, після поразки у фіналі Ліги Європи, команді просто не вистачило сил.

Дніпряни з перших хвилин позначили свою перевагу в центрі поля, але незважаючи на масовані атаки “синьо-біло-блакитні” зрідка створювали небезпеку біля воріт Коваля. Невисокий темп не дозволяв гостям долати ешелоновану оборону “Говерли”.
У другому таймі малюнок гри не змінився – “Дніпро” більше володів м’ячем. однак все так само без особливої гостроти. Ближче до кінця поєдинку у кіпера господарів роботи додалося і саме Коваль фантастично врятував свою команду після ударів Селезньова і Федорчука.

Ужгородці також мали можливість покарати суперника за якусь розхлябаність, але постріл Хльобаса прийшовся в штангу.

Відзначимо, що в Києві “Шахтар” зіграв з “Карпатами” внічию, що автоматично залишив “Дніпро” на третьому місці в чемпіонаті України незалежно від результату матчу в Ужгороді.