“Шахтар” у вогняному Києві не зміг обіграти “Карпати”

Донецький “Шахтар” досить несподівано не зміг обіграти в матчі 26-го туру чемпіонату України львівські “Карпати”. Драматичний поєдинок у Києві на “Оболонь Арені” завершився внічию 2:2.

“Гірники” впевненіше почали зустріч і вже в першому таймі забили два м’ячі, які, здавалося, поховали якусь інтригу. На 33-й хвилині Кривцов заштовхав м’яч у ворота львів’ян після сумбуру у штрафному майданчику гостей, а потім відзначився Алекс Тейшейра, впевнено замкнувши простріл Луїса Адріано.

Однак, після перерви глядачі побачили зовсім інший футбол. Буквально вийшовши з роздягальні “Карпати” скоротили розрив у рахунку – Карноза чудово пробив зі штрафного, без шансів для П’ятова.
Відразу після цього львівські вболівальники перервали зустріч на кілька хвилин – через заворушення на трибунах головний арбітр матчу вивів команди з поля.

Пауза пішла на руку гостям, які в цей час почали діяти агресивніше і зуміли забити вдруге. Ігор Худоб’як скористався помилкою Даріо Срни і вколотив м’яч у дальню “дев’ятку”.

До кінця матчу залишалося більше 20 хвилин, але не більше команди в димовій завісі забити не змогли. Донеччани мали прекрасний момент вирвати перемогу, але удари Адріано і Тейшейри буквально з воріт винесли відчайдушні захисники львів’ян.