Львівський «ТВД» після домашньої нічиєї з «Універ-Автомаром» вийшов до фіналу Кубка України

19 квітня, у львівському палаці спорту «Будівельник» відбувся матч-відповідь Ѕ Кубка України з міні-футболу. Львівський «ТВД» приймав сумський «Універ-Автомар» і зіграв внічию – 1:1. Нагадаємо, у першому матчі, що відбувся 13 березня, «ТВД» переміг 3:2. Відтак львівська команда вийшла до фіналу Кубка України з міні-футболу.
Перший тайм минув у рівній грі: у львівських «будівельників» надійно відстояв у рамці воротар Андрій Мельник, щоправда польові гравці Євген Рогачов і Олег Чеботарьов не скористались моментами для забиття голів у ворота «Універ-Автомару».

Не пройшло і п’яти хвилин у другій половині гри, як Євген Рогачов вивів «ТВД» уперед, завдавши потужного удару з розвороту. У відповідь «Універ-Автомар» задіяв п’ятого польового гравця. Утім, як «сатисфакцію» отримав тільки вилучення Брацилова наприкінці зустрічі. Утім, цього вечора львів’яни були гостинні й дозволили суперникам провести гол престижу за хвилину до закінчення матчу – відзначився Саєнко.

Фінал Кубка України відбудеться 9 травня у Харкові. Суперником «ТВД» стане «Єнакієвець» з міста Єнакієве, який у двох півфінальних зустрічах здобув перемогу над луганським «ЛТК» (3:0; 2:2). Відтак львів’яни мають можливість помститись за минулорічну поразку в фіналі Кубка України.

Минулого, 2007 року, «ТВД» уже зустрічався у фіналі Кубка України з міні-футболу з «Єнакієвцем». Тоді основний час гри закінчився з рахунком 2:2, а в серії пенальті перемогли футзалісти з Єнакієвого.