Фінішувала Спартакіада України допризовної молоді: львів’янин Галушка на II місці

У суботу, 19 квітня, у Львові фінішував завершальний етап Спартакіади України серед допризовної молоді. Змагання відбувалися з 15 по 19 квітня на базі Львівського інституту Сухопутних військ Національного університету «Львівська політехніка». У спартакіаді взяли участь команди з усіх областей України, Автономної Республіки Крим та збірні міст Києва і Севастополя. Усього – 268 учасників з 27 команд. Про це повідомив Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України.

Змаганням у Львові передували місцеві, районні й обласні турніри. Хлопці змагалися у 7 видах спорту: бігу на 100 метрів, 3 кілометри, плавання, підтягування на перекладені, стрільба з автомата, подолання смуги перешкод і метання гранати.

У загальному заліку найбільшу кількість очок набрали луганчанин Ігор Зайченко – 5268 та учень Львівського державного ліцею з підвищеною військово-фізичною підготовкою Юрій Галушка – 4758. Загальнокомандні місця розподілились по-іншому: Кубок за 3 призове місце поїхав у Дніпропетровську область, 2 місце виборов Київ, а 1 місце посіла команда з Чернігівської області.

«Спартакіада України серед допризовної молоді за багато років проведення стала вже традиційним заходом, – підкреслив начальник фізичної підготовки і спорту Західного оперативного командування, головний суддя змагань полковник Вадим Климович. – Вона стала результатом співпраці Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту та Генерального штабу Збройних Сил України. Місце їх проведення щороку змінюється, але незмінним атрибутом є те, що їх проводять на базі військових частин».