Відбулися перші ігри фінальної серії чемпіонату України серед юніорів між «Динамо» і «Білим Барсом»

У суботу та неділю 16-17 березня відбулися перші два матчі фінальної серії чемпіонату України серед юніорів між дніпровським «Динамо» і броварським «Білим Барсом – БВУФК».

Ці ігри проходили в Дніпрі на льодовій арені міської дитячо-юнацької спортивної школи з зимових видів спорту, яку представляє команда «Динамо», що зайняла в регулярному чемпіонаті 3 місце, тоді як їхні суперники були лише четвертими.

У першій грі, яка проходила в суботу, обидві команди продемонстрували потужну гру, в якій вартість будь-якої помилки була на вагу перемоги.

Господарі майданчика зуміли закинути по одній шайбі в кожному періоді, тоді як «барси» тільки в кінці гри скоротили рахунок. Але на цей раз на більше їх не вистачило.

«Динамо» – «Білий Барс» 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

Шайби: 1:0 Бармашов (Сігбатуллін, Хечумов, 16:06). 2:0 Носко (Кривоножкін, Садовіков, 36:28). 2:1 Ромахін (Андрощук, Грабовецький, 52:24 – більш.). 3:1 Кривоножкін (Носко, Садовіков, 57:27).

«Динамо»: Макаренко (Замерець). Аветисов, Соболєв, Глухів, Сушков, Кравець, Філімонов, Таратута (А). Опенько, Носко (А), Мироненко, Кобильник, Бармашове, садовик (К), Коротун, Шведченко, Сігбатуллін, Хечумов, Кривоножкін.

«Білий Барс»: Пеленський. Волошин (А), резюка, Собко (К), Гордійчук, Бойко, Хацкевич, Гребеник. Остроушко, Васьковський, Андрощук, Фурсенко, Петрошенко (А), Койда, Панов, Бородай, Ромахін, Грабовецький, Симчук.

Друга гра також почалася в напруженому руслі. І вже в першому періоді господарі зробили впевнену заявку на перемогу – 3:0. «Білий Барс» у другому періоді зумів закинути лише одну шайбу.

А ось третя двадцятихвилинка виявилася для дніпровського «Динамо» справжнім кошмаром. Вони отримали в свої ворота п’ять шайб, і програли матч з рахунком – 3:6.

Тепер рахунок в серії став нічийним 1:1, і вона переїжджає з Дніпра в Білу Церкву, де 23 і 24 березня відбудуться третя і четверта ігри. У разі необхідності п’ята гра відбудеться 30 березня в Дніпрі.

«Динамо» – «Білий Барс» 3:6 (3:0, 0:1, 0:5)

Шайби: 1:0 Кривоножкін  (Кравець, 4:57 – більш.). 2:0 Хечумов (Бармашов, 15:37). 3:0 Сігбатуллін (18:42 – менш.). 3:1 Гребеник (Петрошенко, Симчук, 35:35 – більш.). 3:2 Бородай (Гребеник, 42:12). Панов 5 х 3). 3:4 Гордійчук (47:00). 3:5 Грабовецький (Андрощук, 51:47). 3:6 Андрощук (57:39 – порожні ворота).

«Динамо»: Макаренко (Замерець). Аветисов, Соболєв, Глухів, Сушков, Кравець, Філімонов, Таратута (А). Ковальов, Опенько, Носко (А), Мироненко, Кобильник, Бармашове, садовик (К), Коротун, Шведченко, Сігбатуллін, Хечумов, Кривоножкін.