Сергій Климентьєв: «Хлопці грали правильно, нічого не вигадували і голи б прийшли»

Тренер національної збірної України Сергій Климентьєв в інтерв’ю телеканалу XSPORT оцінив гру команди в переможному матчі над збірною Нідерландів (8:1).

– Звичайно, результатом задоволений, адже це наша перша перемога на чемпіонаті світу. У першому періоді хлопців трохи перехльостували емоції: перекидали суперника майже в три рази, але закинули лише одну шайбу. У другому періоді хлопці почали забивати і, звичайно, результатом задоволені.

Трохи перехльостували емоції, добре, що хлопці з ними впоралися, тому що голландці грали грубо, але ми закінчили нормально: без вилучень, без дискваліфікації. Переносимо це все на наступну гру з румунами.

Хлопці грали правильно, нічого не вигадували і голи б прийшли. У голландців два хороших воротаря, але вони потім втомилися. Ми сьогодні завдали 50-60 кидків, робили все правильно і голи прийшли.

Сьогодні все добре зіграли, але порадувало перша ланка.

До наступних ігор потрібно добре відпочити, відновитися. Завтра без розкатки, хлопці прогуляються, потім подивимося відео, покажемо гарні моменти, закріпимо і в бій з румунами.

Наступна гра збірної України відбудеться 2 травня, о 16:30. У суперниках – збірна Румунії. Слідкуйте за трансляцією матчу на телеканалі XSPORT, починаючи з 16:10.