“Едмонтон” – “Сент-Луїс” (2:5): шоста поспіль перемога “Блюз”

"Эдмонтон" - "Сент-Луис" (2:5): шестая подряд победа "Блюз"Алекс Пьетранжело і Райан ОРайлли в матчі з “Едмонтон”

Гол і дві передачі Алекса Пьетранжело дозволили “Сент-Луїсу” (11-3-3) продовжити переможну серію до шести матчів, а також виграти в восьмий раз з останніх дев’яти.

Також гол і передача на рахунку Джейдена Шварца, ще по шайбі закинули Роберт Томас, Тайлер Бозак та Іван Барбашов. Російський форвард відзначився у меншості, забивши у порожні ворота. Це його перший гол у сезоні.

“Едмонтон” (10-5-2) відкрив рахунок на третій хвилині першого періоду завдяки голу Коннора Макдэвида в більшості, але потім пропустив тричі поспіль. В середині третього періоду Зак Касіян зробив рахунок 2:3, але в кінцівці “Сент-Луїс” двічі забив у порожні ворота. Леон Драйзайтль зробив дві передачі і набрав 29-е очко в сезоні. У суперечці кращих бомбардирів він на один бал відстає від Давида Пастрняка з “Бостона”. У воротах “Ойлерс” зіграв Майк Сміт, зробив 20 сейвів.

“Їх більшість відмінно зіграла, – сказав Макдэвид про “Блюз”, які реалізували два видалення з трьох. – Та й взагалі вони грали здорово, це все-таки чемпіон Кубка Стенлі. Вони не дають багато шансів, грають жорстко і знають, що роблять”.

Результативні серії Макдэвида і Драйзайтля тривали до семи ігор.

“Сент-Луїс” з першої хвилини другого періоду грав без нападника Олександра Стіна, який покинув майданчик після зіткнення з форвардом “Едмонтона” Алексом Чессоном.