Молодіжна збірна України з мінімальним рахунком поступилася «Мінським Зубрів», виграючи в дві шайби

У суботу, 9 листопада, в броварському «Терміналі» відбулися поєдинки заключного ігрового дня на міжнародному турнірі Чотирьох націй. Молодіжна збірна України зустрічалася з «Мінськими Зубрами» і програла з мінімальним рахунком 2:3. На відміну від вчорашнього розгрому поразку в матчі з Польщею, підопічні Олега Ігнатьєва дали справжній бій білоруським хокеїстам.

Перший період пройшов при повному домінуванні українських хокеїстів. Підопічні Олега Ігнатьєва задавали темп в грі, розігрували гольові комбінації, що в результаті вилилося в закинуту шайбу Артема Целогородцева.

Другий період став ключовим і переломним для обох команд. Стартові три хвилини вирішили повний результат всієї гри. Спочатку, Сергій Логач, з передачі Чіканцева, подвоїв рахунок на користь України. Але, менше, ніж через хвилину білоруські хокеїсти відігралися, а ще, на протязі сорока секунд закинули дві шайби і вийшли вперед 3:2.

Подальший сценарій гри проходив в рівній боротьбі з обопільними невикористаними гольовими моментами. Серед українських нападників, реальну, стовідсоткову нагоду мав Євген Абаджян. Але його вихід один в один був нейтралізований воротарем гостей.

Варто відзначити блискучу гру українського воротаря Максима Дуве. Незважаючи на пропущені шайби, наш кіпер як мінімум шість разів витягав «мертві» шайби з нижніх кутів. Кращим гравцем матчу у складі України був визнаний Денис Матусевич.

Після поразки білоруським хокеїстам, українська молодіжна збірна завоювала третє місце, пропустивши вперед своїх польських однолітків (друге місце) та ХК «Мінські Зубри» (перше місце). Четверте місце зайняли литовські хокеїсти.

Україна – «Мінські Зубри» 2:3 (1:0, 1:3, 0:0)

Шайби: 1:0
– Целогороцев (Кругляков, Тимченко) – 5:52, 2:0 – Логач (Абаджян, Чіканцев) – 21:28 2:1 – Притула (Дробиш) – 22:09 2:2 – Карпович (Жур, Борозна) – 22:34 2:3 – Клещик (Кузьмич) – 22:52.

Склад України: Дуве (Сушак). Будько, Кругляков, Логач, Ратушний, Васильєв, Матусевич, Грицюк, Гребеник. Тимченко, Брага, Дурдиэв, Чіканцев, Абаджян, Целогородцев, Панов, Садовиков, Зик, Панченко, Ланын, Середницький, Сильченко.