“Рейнджерс” – “Флорида” (5:6 Б): три очки Дадонова, передачі Панаріна

"Рейнджерс" - "Флорида" (5:6 Б): три очка Дадонова, передачи ПанаринаБарков проти «Рейнджерс»

Гол і дві передачі Євгена Дадонова, закинута в п’ятому матчі поспіль шайба Олександра Баркова і вирішальний булліт Вінсента Трочека принесли “Флориді” (8-4-5) яскраву перемогу в яскравому матчі. Довгоочікуваної дуелі між форвардом “Рейнджерс” Артемієм Панариным і Сергієм Бобровський не відбулося. У воротах “Пантерс” зіграв Сем Монтембло, зробив 29 сейвів.

Але Панарін відзначився двома передачами і продовжив результативну серію до восьми матчів. Він став другим гравцем за останні 10 років, кому вдалася така серія в дебютному сезоні за “Рейнджерс”. У жовтні та листопаді 2009 року дві восьмиматчевые серії були у Маріана Габорика. А у Панаріна такої серії не було з часів “Чикаго” 2016-17, коли він встановив особистий рекорд, набравши очки в дев’яти іграх поспіль.

“Весела була гра, – сказав тренер “Флориди” Джоел Кенневилль. – Ми створювали багато моментів і були винагороджені голами. Нам вдавалося багато хорошого”.

У воротах “Рейнджерс” (7-6-2) зіграв Хенрік Лундквіст, а Райан Ліндгрен забив дебютний гол у НХЛ. Павло Бучневич зробив одну передачу і з 11 пасами є кращим російським асистентом чемпіонату.

Друга 20-хвилинка матчу стала самою видовищною. В ній команди забили шість голів, а рахунок перед третім періодом був 5:4 на користь “Рейнджерс”. На восьмій хвилині третього періоду вирівняв становище Брайан Бойл.

П’ятиматчева гольова серія Баркова – друга за тривалістю в історії “Флориди”. У сезоні 2000-01 довше – з семи ігор – була тільки у Павла Буре.