“Чикаго” – “Торонто” (5:4): 53 сейва Ленера

"Чикаго" - "Торонто" (5:4): 53 сэйва ЛенераРобін Ленер

“Чикаго” виграв перший період з рахунком 4:1, у тому числі відзначившись з різницею в 10 секунд, і цього вистачило для третьої перемоги в шести матчах. Патрік Кейн оформив дубль і зробив передачу, по шайбі закинули Кірбі Дак, Джонатан Тейвз і Брендон Саад, а Алекс Дебринкат зробив три передачі. Але головним героєм став Робін Ленер, зробив 53 сейва.

“Торонто” перекидав суперника 57-34, в тому числі 26-7 в третьому періоді, по ходу якого “Ліфс” двічі скорочували відставання до однієї шайби.

“Було непросто, але ми разом змогли пробитися до двох очок”, – сказав Ленер.

У “Мейпл Ліфс” (9-6-4) закінчилася серія з п’яти матчів без поразок (3-0-2). Вільям Нюландер забив два голи, а Остон Меттьюз зробив чотири передачі. У воротах зіграв Майкл Хатчінсон, який відбив 29 кидків.

“Боже, він був просто неймовірний, – сказав Кейн про Ленере. – З другого періоду його сейви були і справді приголомшливі”.

По ходу матчу “Торонто” оголосив, що нападник Мітчелл Марнер, який отримав травму в суботній грі з “Флайєрс”, пропустить не менше чотирьох тижнів.