«Донбас» в овертаймі поступився «Неману» в стартовому матчі півфіналу Континентального кубка

В рамках стартового матчу півфінального раунду Континентального кубка IIHF в групі F «Донбас» в Кракові зіграв проти білоруського «Неману».

Обидві команди змогли розраховувати на гучну підтримку своїх вболівальників на польській арені, гостьові сектори задавали темп грі з перших секунд. За «Донбас» до Кракова приїхало підтримати більше 200 вболівальників.

На жаль, голосніше себе проявляти в першому періоді приводи мали тільки фани з Гродно. «Неман» закинув швидку шайбу на другій хвилині гри, а до середини періоду подвоїв свою перевагу, реалізувавши більшість. Статистика кидків при цьому виявилася рівною – 5:5.

Другий період «Донбасу» вдалося виграти. При тому, що донеччани 6 хвилин грали в більшості, реалізувати «зайвого» не вдалося. А єдину шайбу українського чемпіона закинула саме найдосвідніша ланка: Олександр Матерухін віддав пас через спину Віталія Боягуза, який зміг замкнути Євген Белухин.

Старт третього періоду міг морально надломити команду Сергія Вітера, адже необачний прокат у своїх воріт Олександра Большакова завершився безглуздим обрізанням і легким голом Ігоря Варивончика. Незважаючи на це, «Донбас» проявив характер і за 5 хвилин зрівняв рахунок. Спочатку першим на добиванні на «п’ятаку» встиг Айнарс Подзіньш, а потім точний кидок на свій рахунок записав капітан команди Віктор Захаров.

Гра перейшла в овертайм, де вже на 34-й секунді Клей Вілсон отримав 2 хвилини за гру високо піднятою ключкою. Більшість 4х3 «Неман» реалізував через півтори хвилини.

Таким чином, команди поділили очки на користь білоруського віце-чемпіона. У вечірньому матчі між собою зіграють «Краковія» і «Бейбарис», а чемпіон України зустрінеться з казахстанським клубом вже 16 листопада. Трансляції ігор – на сайті УХЛ, а також на телеканалі XSPORT і сайті XSPORT.ua.

Континентальний кубок. Третій раунд. Група F:

«Неман» – «Донбас» 4:3 ОТ (2:0, 0:1, 1:2, 1:0)

Шайби: 1:0 – Лівша (Ремезов) – 1:58, 2:0 – Степанов (Ремезов – біл.) – 09:02 2:1 – Белухин (Матерухін) – 24:15, 3:1 – Варивончик – 41:23, 3:2 – Подзіньш (Карпенко, Вілсон) – 49:53, 3:3 – Захаров (Костиков, Вілсон) – 54:24, 4:3 – Ремезов (Кислий – біл.) – 62:09.

Неман: Трус (Городецький); Хоромандо – Йекунен, Малиновський – Ремезов – Кислий (А); Степанов – Гришанов, Хільтунен – ​​Туркін (К) – Дворічанський; Бадун – Божко, С. Малявко (А) – Сусло – А. Малявко; Хурри – Хіетанен, Єлисеєнко – Варивончик – Лівша.

Донбас: Горячевських (Дьяченко); Вілсон – Большаков, Матерухін – Белухін – Васильєв; Сильницький – Романенко, Лялька (А) – Карамнов – Коренчук (А); Яковлєв – Жовнір, Шишлянніков – Захаров (К) – Нікіфоров; Курбатов – Пангелов-Юлдашев, Подзіньш – Карпенко – Костіков.