“Кароліна” – “Флорида” (4:2): вольова перемога “Харрікейнз”

"Каролина" - "Флорида" (4:2): волевая победа "Харрикейнз"Мартін Некаш

“Флорида” за попередні 10 днів два рази відігралася з 0:4, але сьогодні не змогла втримати перевагу у дві шайби. На дев’ятій хвилині першого періоду з різницею в 18 секунд голи у “Пантерс” забили Аарон Экблад і Брайан Бойл, але потім забивала лише “Кароліна”. Ще до першої перерви Бретт Пеші і Мартін Нечас зрівняли рахунок, на 18-й хвилині другого періоду Дуги Хемілтон забив переможний гол, а крапку в грі поставив Андрій Свєчніков, який вразив порожні ворота і продливший результативну серію до семи матчів. Вона стала рекордною в історії “Харрікейнз” для тінейджерів.

“Кароліна” (14-8-1) виграла в п’ятий раз за останні шість поєдинків. Тейво Теравяйнен зробив три передачі, а Петро Мразек відбив 21 кидок.

“Пантерс” (12-6-5) не змогли продовжити переможну серію до чотирьох зустрічей. У воротах зіграв Сергій Бобровський, який відбив 30 кидків.

“Була дуже швидка гра проти команди, яка добре рухається, – сказав Бобровський. – Матч був напруженим. На жаль, сьогодні ми не отримали два очки”.