“Арізона” – “Сан-Хосе” (2:4): дубль Кутюра

"Аризона" - "Сан-Хосе" (2:4): дубль КутюраАнтті Раанта

“Койотиз” забили два голи за перші 132 секунди гри (Дерек Степан і Нік Шмальц), але потім пропустили чотири рази поспіль, у тому числі дві шайби від Логана Кутюра. “Сан-Хосе” (15-12-1) здобув 11-ту перемогу в останніх 13 матчах і четверту поспіль у гостях. Також голи у “Акул” забивали Ділан Гамбрелл і Тімо Майєр, а у воротах другий день поспіль зіграв Мартін Джонс, зробив 21 сейв.

“Арізона” (15-9-4) зазнала першої поразки в основний час в 10 матчах з суперниками за Тихоокеанським дивізіону (6-1-3). Антті Раанта зробив 26 сейвів. На початку третього періоду “Койотиз”, поступалися 2:3, не використовували три поспіль шансу в більшості проти самої надійної бригади меншини в лізі (91,0%). За шість хвилин у більшості господарі завдали два кидки по воротах.