“Сан-Хосе” – “Калгарі” (2:6): три голи “Флеймс” у більшості

"Сан-Хосе" - "Калгари" (2:6): три гола "Флэймз" в большинствеДерек Райан

“Калгарі” (29-22-6) забив три голи за перші 10 хвилин першого періоду, дозволив супернику скоротити відставання до мінімуму, але потім відзначився ще три рази і здобув другу поспіль перемогу з рахунком 6:2. В суботу теж у гостях був обіграний “Ванкувер”.

“Флеймс” реалізували три шансу в більшості з шести і з 64 очками ділять друге місце Тихоокеанського дивізіону з “Едмонтон” і “Вегасом”, на три бали відстаючи від “Ванкувера”. Голом і двома передачами у “Калгарі” відзначився Мілан Лючич, а Давид Риттих зробив 34 сейва.

У складі “Сан-Хосе” гол і передача у Еріка Карлссона, а воротар Аарон Делл зробив 31 сейв. У перших двох матчах сезону “Шаркс” перемагали “Флеймс”. Також у “Акул” забив Брент Бернс.

Найкрасивіший гол матчу забив Меттью Ткачак, на другій хвилині третього періоду відзначився кидком між ніг. Шайба стала для нього 19-й в сезоні.

“Калгарі” перед матчем викликав з АХЛ захисника Олександра Елесина, але в заявку на матч він не потрапив. Матчів в НХЛ на його рахунку поки немає.