“Чикаго” – “Вегас” (3:1): перша поразка “Лицарів”

"Чикаго" - "Вегас" (3:1): первое поражение "Рыцарей"Саад проти Пачиоретті

48 сейвів Кору Кроуфорда, а також голи Дрейка Каджулы, Меттью Хаймура і Алекса ДеБринкэта принесли “Чикаго” перемогу у четвертому матчі серії з “Вегасом” і дозволили “Блэкхокс” уникнути вильоту. Єдиний гол “Голден Найтс” забив захисник Ши Теодор, а Робін Ленер зробив 22 сейви.

П’ятий матч серії пройде у вівторок (середа, 5:30 мск) в Едмонтоні.

По одному числу збережень можна легко здогадатися про характер матчу. В одному першому періоді “Вегас” перекидав суперника 20-8, але на 14-й хвилині поступався 0:2. Каджула відкрив рахунок, замкнувши простріл з-за воріт Оллі Мяяття, а другий гол став наслідком помилки Ленера, пропустив шайбу після кидка Хаймура з нульового кута.

“Це гра помилок, і я зробив помилку. Так, я повинен був відбивати той кидок”, – сказав Ленер.

Вже через 18 секунд Теодор скоротив відставання “Вегаса”, проте ця шайба стала єдиною, яку пропустив Кроуфорд, весь матч стояв на вухах. “Голден Найтс” несамовито штурмували ворота, створили 14 гольових моментів проти п’яти у суперника, але за 11 секунд до кінця третього тайму пропустили втретє. Це був не день “Вегаса”.

“Така іронія хокею в плей-офф – ти показуєш свій кращий хокей і програєш, – сказав тренер “Голден Найтс” Пітер Дебур. – Треба наступного разу зіграти з таким же настроєм. Якщо ми будемо грати так само, в кінцевому рахунку відбудеться прорив. Мабуть, ці 60 хвилин стали для нас одними з кращих в серпні”.

Кроуфорд пропустив весь тренувальний табір, крім останнього дня, після позитивного тесту на COVID-19. Він взяв участь у всіх іграх “Чикаго”, в тому числі чотирьох кваліфікаційної в серії з “Едмонтон”.

Для “Вегаса” поразка стала першою в плей-офф. Попередні шість зустрічей “Голден Найтс” виграли.