«Дніпро» зробив неймовірний камбек з 0:3, але поступився «Кременчуку» в овертаймі (відео)

Сьогодні, 24 грудня, в Херсоні відбувся заключний поєдинок 20-го туру УХЛ Паріматч. «Дніпро» на своєму майданчику приймав «Кременчук».

Про особливої ​​напруженості цієї гри свідчить той факт, що перші небезпечні кидки в матчі були зроблені на п’ятій хвилині, а вже через дві хвилини рахунок у матчі відкрили гості – Дубінін з передачі Денискіна вивів «Кременчук» вперед – 1:0.

Поступово ініціатива гри перейшла до «городянам». Гості більше контролювали шайбу і створили біля воріт «Дніпра» велику кількість гольових моментів. У свою чергу, у самих херсонців була пару контратак (моменти у Крисанова і Вишнякова), з якими не без зусиль впорався воротар гостей Новицький. Так чином, з рахунком 1:0 на користь «Кременчука» хокеїсти вирушили на перерву.

У другому періоді «городяни» змогли двічі вразити ворота Хомутова – спочатку Ворона, а потім і Смирнов закинули по шайбі, оформивши для кременчужан більше ніж комфортну перевагу. Варто зазначити, що другу шайбу херсонці пропустили в більшості.

Третій період пройшов під напором атак «Дніпра». За десять хвилин до кінця матчу херсонці звели рахунок до мінімуму 2:3. Шайбами ​​відзначилися – Белоусов і Швецов (причому перший гол господарі змогли закинути в меншості). А на 58 хвилині, після чергової серії своїх атак, «щуки» зрівняли рахунок 3:3. Точним кидком відзначився Вишняков.

Основний час завершився в нічию, тому долю переможця поєдинку вирішували додаткові 5 хвилин. В результаті більш точними в овертаймі виявилися гості. За 45 секунд до кінця овертайму Дубінін з передачі Ворони реалізував гольовий момент і приніс «Кременчуку» вирішальні два очки.

«Дніпро» – «Кременчук 3:4 ОТ (0:1, 0:2, 3:0, 0:1)

Шайби: 0:1 – Дубінін (Денискін), 6:26; 0:2 – Ворона (Пукс – Яковлєв), 22:25; 0:3 – Смирнов (Пукс – Яковлєв), 32:10; 1:3 – Бєлоусов (Каракулько – Афанасьєв), 43:30; 2:3 – Швецов (Воробйов – Дорофєєв), 46:19; 3:3 – Вишняков (Крисанов), 57:54; 3:4 – Дубінін (Ворона), 64:15

Дніпро: Хомутов (Петров); Дорофєєв – Ратушний, Білоусов – Декало, Афанасьєв (К) – Матусевич; Вишняков – Гасніков (А) – Швецов, Воробйов – Крисанов – Каракулько, Панасенко – Чернишенко – Ніконов, Целогородцев – Брага – Тимченко.

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Яковлєв – Алексюк, Александров – Григорян, Грицьких – Толстушко, Савицький – Варава; Коробов – Дубінін – Денискін, Созонов – Серанов – Орлов, Смирнов – Пукс – Тютченко, Савченко – Гриценко – Ворона.