Бійня в Маріуполі і камбечище в Херсоні: Огляд 20-го туру УХЛ Паріматч

Вчора, 24 грудня, завершився розіграш 20-го туру регулярного чемпіонату УХЛ Паріматч, в рамках якого «Краматорськ» завдяки трьом шайбам у другому періоді обіграв «Білий Барс», «Донбас» на класі взяв 2 очка в матчі з «Крижаними Вовками», «Маріуполь» в напруженій боротьбі поступився «Соколу», а «Дніпро» відігрався з 0:3, але поступився «Кременчуку» в овертаймі.

«Білий Барс» – «Краматорськ» 2:5 (2:1, 0:3,0:1)

Набагато впевненіше своїх опонентів матч почали саме “барси”, завершивши першу двадцятихвилинку з рахунком 2:1 на свою користь. Однак, «Краматорськ» у своїй фірмовій манері “гасіння пожеж” у другому періоді закинув три шайби і перевернув поєдинок з ніг на голову. До слова, в першому періоді Пахмурін закинув досить курйозний гол у ворота Кучера – захисник потужно кинув із середньої зони в надії більше заробити вкидання в зоні противника, але шайба пройшла під щитками голкіпера і виявилася в воротах білоцерківців.

У третьому періоді білоцерківці хоч і кинули всі сили в атаку, але пропустили в п’ятий раз – Карпенко в більшості поставив результативну крапку в матчі. Таким чином, «Краматорськ» перервав двоматчеву серію поразок, а Карпенко, Гринь, Сурсов, Столяренко, Золотухін і Полухін заробили по два бали.

«Донбас» – «Крижані Вовки» 6:2 (2:1, 3:1, 1:0)

Першу половину поєдинку за підсумком на табло команди відіграли абсолютно на рівних, хоч донеччани і виглядали набагато впевненіше своїх супротивників з Києва. «Донбас» двічі швидко закинув, але «Вовки» зібралися з силами і зрівняли рахунок.

А ось далі донеччанам вдалося знову взяти контроль над матчем в свої руки і “на класі” довести поєдинок до переможного. За підсумками наступних 30 хвилин підопічні Чібірева ще 4 рази прошили ворота супротивників і довели рахунок до 6:2 на свою користь.

Варто відзначити, що «Донбас» продовжили свою переможну серію до восьми матчів, Шишлянніков і Бірюков набрали по три очки, а ще по два бали на свій рахунок записали Сигарьов, Карамнов, Мільохін і Панков.

«Маріуполь» – «Сокіл» 2:4 (1:1, 0:1, 1:2)

З першого ж періоду команди видали видовищну і яскраву гру, подарувавши вболівальникам масу гострих моментів. Чого тільки варті дві шайби з різницею в 5 секунд? Спочатку Скурихін відкрив рахунок в матчі, а потім цифри на табло зрівняв Рубан.

У другому періоді “соколята” змогли вийти вперед, але надовго свого супротивника “чайки” не відпустили і зрівняли рахунок. Тільки під кінець третього періоду кияни змогли дотиснути господарів і ще двічі прошити Дуве, оформив третю перемогу поспіль з рахунком 4:2. Варто відзначити, що в цьому поєдинку 2 очка на свій рахунок записав гравець «Сокола» Кузьменко, а також першої шайбою після травми відзначився Міхнов

«Дніпро» – «Кременчук 3:4 ОТ (0:1, 0:2, 3:0, 0:1)

Тур завершився в Херсоні, де місцевий «Дніпро» в класичній принциповій битві приймав «Кременчук» і за напруженням емоцій цей матч – вишенька на торті 20-го туру.

Більш впевнено матч почали саме гості – вже до екватора матчу кременчужани більш ніж впевнено вели в рахунку 3:0. Новицький міг розраховувати на “сухар”, а “городяни” всіма силами намагалися утримати переможний рахунок на табло. Прорвало “щук” в третьому періоді, коли буквально за 10 хвилин херсонці перевернули матч з ніг на голову і зрівняли рахунок, перевівши матч в овертайм.

А в додатковий час більше пощастило все ж підопічним Савицького і Дубінін вкотив вирішальну шайбу в ворота Хомутова, подарувавши першу перемогу в овертаймі своїй команді. Таким чином, кременчужани виграли другий матч поспіль, а команди розділили між собою три очки.

На даний момент турнірна таблиця чемпіонату УХЛ Паріматч виглядає таким чином:

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Украинская Хоккейная лига (@uhlua)

Нагадаємо, що 21-й тур УХЛ Паріматч відбудеться 26 і 27 грудня. Спочатку 26-го грудня о 13:00 «Дніпро» прийме київський «Сокіл», а о 17:00 «Кременчук» відправиться в гості до «Маріуполю». 27-го числа о 13:00 «Краматорськ» зіграє проти «Крижаних Вовків», а «Донбас» о 17:00 зійдеться в битві з «Білим Барсом».