«Маріуполь» розгромив «Білий Барс» і здобув першу перемогу на Kremenchuk Open Cup

Сьогодні, 11 вересня, заключний день на Kremenchuk Open Cup своїм матчем відкрили «Маріуполь» та «Білий Барс», які зазнали поразки в перших двох матчах турніру.

«Маріуполь» вийшов на матч з настроєм добути свою першу перемогу на турнірі, що відразу позначилося і на табло – ще до 10-ї хвилини «чайки» зусиллями Микити Мілєхін і Марка Калейніковаса зробили рахунок 2: 0 на табло в свою користь. До кінця періоду «Маріуполь» зміг ще двічі відзначитися у воротах Ярослава Сулими – по голу на свій рахунок записали Ілля Олендаренко і Еліезер Щербатов. Таким чином, на перерву команди пішли з більш ніж впевненим перевагою номінальних гостей.

Після перерви «Білий Барс» зібрався з силами – білоцерківський клуб став більш надійно діяти в обороні і більш впевнено в атаці. «Барси» змогли створити кілька моментів біля воріт «чайок», але забити так і не зуміли. А в другій половині періоду спрацювало правило: «Не забиваєш ти, забивають тобі» – Горище зробив дубль, ще по голу на свій рахунок записали Луговий і Кудрін, зробивши рахунок 9: 0 на табло і знявши питання про переможця матчу.

У третьому періоді хоч маріупольці не зменшили обертів своїх атак, але ще раз прошити ворота «Білого Барса» у «чайок» так і не вдалося – білоцерківці не дозволили противнику збільшувати рахунок на табло. Проте, за підсумками матчу «Маріуполь» здобув першу перемогу на турнірі, посівши на ньому третє місце, а «Білий Барс» без набраних очок закріпився на останній сходинці.

Золото передсезонного турніру Kremenchuk Open Сup розіграють «Кременчук» та «Сокіл» вже сьогодні, 11 вересня, о 15:00. Пряма трансляція зустрічі буде доступна на платформі XSPORT.ua і сайті УХЛ.