«Кременчук» впевнено здолав «Білий Барс» у другому матчі домашнього турніру

Сьогодні, 10 вересня, в рамках заключного матчу другого ігрового дня на Kremenchuk Open Cup зійшлися «Кременчук» та «Білий Барс».

Незважаючи на те, що «Білий Барс» розпочав поєдинок набагато активніше своїх опонентів, але реалізувати свої моменти вони не зуміли. А ось «Кременчук» двічі по ходу першого періоду відзначився у воротах «барсів» – на старті періоду рахунок відкрив Тимур Гриценко, а під завісу двадцятихвилинки гол на свій рахунок записав Павло Скуматов.

У другому періоді кременчужани не зменшили обертів, прошив ворота Ярослава Сулими ще раз. Однак, після третього пропущеного гола білоцерківці не на жарт активізувалися і змогли відіграти одну шайбу – Данило Тищенко позбавив Андрія Філіненко шансу на “сухар”.

На екваторі третього відрізка зустрічі «Білий Барс» зусиллями Назара Собко скоротив розрив до мінімальних 3: 2, але вже через хвилину Павло Скуматов зробив дубль і повернув «городянам» перевагу у дві шайби. До кінця періоду кременчужанам вдалося ще три рази відзначитися у воротах супротивника, довівши рахунок до впевнених 7: 2 і здобувши другу перемогу на турнірі.

Таким чином, завтра, 11 вересня, «Кременчук» та «Сокіл» розіграють золото Kremenchuk Open Cup. Початок матчу – о 15:00, а пряма трансляція зустрічі буде доступна на платформах XSPORT.ua і сайті УХЛ.