Ударний третій період допоміг «Соколу» обіграти «Білий Барс» на Кубку Кременчука

Сьогодні, 9 вересня, в Кременчуці стартував традиційний передсезонний турнір Kremenchuk Open Cup – в рамках першого матчу зійшлися «Сокіл» і «Білий Барс».

Матч «Білий Барс» почав зі швидкою закинутої шайби – перший гол «барсів» на турнірі закинув відновив кар’єру Владислав Куцевич. «Сокіл», в свою чергу, так само швидко зрівняв рахунок – шайбу на свій рахунок записав Даниїл Тихомиров, який знаходиться в київському клубі на перегляді. Незважаючи на пропущений гол, білоцерківці ще до першої перерви знову змогли вийти вперед – Владислав Брага вдруге прошив Артура Оганджанян. Таким чином, на перерву команди пішли з мінімальною перевагою «Білого Барса».

Другий період також почався з швидкою шайби, але на цей раз відзначилися гравці київського клубу – Віктор Андрущенко отримав відмінний пас від Дмитра Німенко і зрівняв рахунок на табло, а за 15 секунд до кінця періоду Олексій Платонов потужним кидком вивів «Сокіл» вперед.

На старті третього відрізка зустрічі «Сокіл» зміг подвоїти свою перевагу – Данило Тихомиров записав до свого активу дубль. До фінальної сирени команда Шафаренко змогла довести перемогу до впевненої – Гончаренко, Єлисеенко і Платонов закинули по шайбі, зробивши рахунок на табло 7: 2.