«Кременчук» здобув впевнену перемогу в першому поєдинку на домашньому турнірі

Сьогодні, 9 вересня, в рамках другого матчу на передсезонному турнірі Kremenchuk Open Cup місцевий «Кременчук» зустрівся з «Маріуполем».

У першій частині першого періоду активніше діяли господарі майданчика, але Караваєв не давав себе обіграти. «Сталеві чайки» не дозволяли «городянам» взяти лідерство і вести в грі. Ініціатива переходила від однієї команди до іншої в залежності від чисельної переваги.

Шанси реалізувати більшість були в обох суперників, які їм не вдавалося використовувати. У першій третині «Кременчук» намагався вразити ворота «Маріуполя» і порадувати уболівальників заповітним голом і під кінець «городяни» реалізували більшість – шайбу в ворота з передачі Яковлєва та Богаченко направив Андрій Денискін.

Другу двадцятихвилинку команди почали активно: господарі намагалися відірватися і збільшити перевагу, а маріупольці в більшості намагалися зрівняти рахунок. На екваторі матчу своєї мети досягли гравці «Кременчука»: Олександр Коробов з передачі Денискина і Дубініна прошив Короваева.

Пізніше, знову в більшості, кременчужани оформили черговий гол: з точних подач Савченко і Тютченко потужним кидком від синьої лінії шайбу закинув Грицьких. Під завісу другого періоду четверту шайбу в актив своєї команди записав Серанов, отримавши передачу від Грицьких.

У завершальній третині підопічні Олександра Савицького не збиралася зменшувати обороти гри. Про що свідчила їх наполеглива гра в зоні суперника і на 55 хвилині матчу переграти Максима Дуве зміг Андрій Денискін, який завдяки партнерам Яковлєву та Коробову, оформив дубль. «Сталеві чайки» намагалися забити гол пошани, але противник вміло діяв у захисті і не гірше свої володіння захищав Боярчук. Перемогу здобув «Кременчук» з рахунком 5:0.