Чемпіонат України очолив львів’янин

Виглядає на те, що першорозрядницький період панування на хлоп’ячому чемпіонаті України (вік равців – до 12 років) у Миколаєві завершився. Після 7-го туру таблицю змагань одноосібно очолив кандидат у майстри спорту – львів’янин Володимир Ветошко.

Його чергова перемога, здобута саме в 7-му турі, виглядала символічною, адже переміг Ветошко сенсацію старту чемпіонату України – кримського першорозрядника Джастина Дхилона. Завдяки цій звитязі львів’янин набрав 5,5 очка зі 7 можливих і посідає наразі “чисте” перше місце. На півпункта позаду, “окупувавши” другу позицію, розташувався ще один кандидат у майстри спорту – одесит Тигран Аветисян, а от третє-п’яте місця ділять між собою першорозрядники Демид Лисенко (Черкаська область) і Данило Сорока (Львівська обл.), а також іще один володар звання кандидата в майстри спорту – киянин Павло Воронцов.

У дівочому турнірі, який проходить паралельно, трійка кандидаток на медалі визначилася ще після стартових турів. Щодо 7-го ігрового дня, то всі три фаворитки здобули чергові перемоги. Ірина Федак із Миколаєва (у змаганнях дівчат беруть участь самі першорозрядниці) не залишила шансів запоріжанці Єлизаветі Нікітіній і далі впевнено лідирує, набравши вже 6,5 очка зі 7 можливих. 6 очок стало в активі харків’янки Марії Безкоровайної, 5,5 – у киянки Юлії Осьмак. Решта учасниць змагань суттєво відстала від чільного тріюмвірату.