Українка вперше в історії пробилася у чвертьфінал Roland Garros

Перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал одиночного розряду Roland Garros. В 1/8 фіналу 20-річна харків’янка з рахунком 6:2, 7:6 обіграла Елізе Корне з Франції (№29 посіву).

Ця перемога стала історичною для нашого жіночого тенісу. До цього часу нікому з українок не вдавалося зіграти на грунтовому “шоломі” у чвертьфіналі.

Після легкої перемоги в першому сеті, другий став справжньою битвою нервів. Еліна заробила три матч-бола, повела 6:3, але Корені зуміла зрівняти рахунок. Все вирішилося на тай-брейку. З шостої спроби Світоліна здобула перемогу- 7:6 (11:9).

В 1/4 фіналі відкритого чемпіонату Франції з тенісу суперницею Еліни буде переможниця матчу Ана Іванович (Сербія) – Катерина Макарова (Росія).