WTA vs Україна: статистика тенісисток в матчах з українками в рамках одного турніру

Вже четвертий турнір поспіль у цьому сезоні представниця WTA-туру проведе другу зустріч з суперницею з України на одному чемпіонаті.

На змаганнях у Дубаї сьогодні тривають матчі другого раунду.

Як вже стало відомо, іспанка Гарбинье Мугуруса (WTA 19), яка на старті турніру обіграла Даяну Ястремскую, пройшла в третє коло, де її чекає Еліна Світоліна. Світоліна здобула путівку у наступний раунд на відмову Онс Жабер.

Відзначимо, що в поточному сезоні з двома представницями України в основній сітці одного турніру зіграли: Вікторія Кужмова на Відкритому чемпіонаті Австралії (Козлова/Світоліна), Айла Томлянович в Хуахіні (Козлова/Ястремська) і Симона Халеп в Досі (Цуренко/Світоліна). Цуренко і Халеп завтра знову зустрінуться на корті.

Вашій увазі статистика діючих тенісисток з топ-150 рейтингу, яким вдалося перемогти двох українок на одному турнірі (1-6 місце: два матчі в основі, 7-10 місце: один/два матчі на етапі кваліфікації).

З десяти турнірів, де дівчата перемагали двох українських тенісисток, тільки Нао Хибино в Ташкенті (2015) і Сара Еррані в Палермо (2008) у підсумку стали чемпіонками цих змагань.

Набагато частіше суперницям наших дівчат не вдавалося закріпити успіх і після однієї перемоги обіграти ще одну представницю України. *статистика гравців з топ-150 рейтингу WTA